Cami Halısı

Cami Halısı

Cami ve mescit gibi ibadethaneler, ortak kullanım alanları ile gün içerisinde farklı vatandaşlar tarafından çok kullanılan alanlardır. Birçok farklı kişinin kullanması sebebiyle de, vatandaşların sağlığı açısından her zaman temiz olmak durumundadır. Camilerin temiz olmasının en önemli aşaması cami halılarının da temiz olmasıdır. Bu sebeple camilerde kullanılan halıların kaliteli, kolay temizlenir ve kir tutmaz özelliklere sahip olması gerekir. Kaliteli ve bol çeşitli cami halısı almak isteyenler, firmamızı tercih edebilir. 

Cami Halısı Modelleri

Üzerinde ibadet etmek amacıyla cami ve benzeri mekânlarda kullanılan halılar cami halısı modelleri kapsamında satılmaktadır. Cami halısı modelleri uzun süre dayanıklı, kir tutmaz ve kolay temizlenir özelliklere sahip olmalıdır. Cami ve mescit gibi toplu ibadet yerlerinde kullanılan bu halılar konusunda güzel cami halısı modelleri için firmamızı tercih edebilirsiniz. 

Cami Halısı Fiyatları

Cami ve benzeri ibadethanelerde kullanılmak için üretilen halılara cami halısı denir. Cami halısı kullanım ve desen itibariyle evdeki halılardan biraz farklıdır. Bu sebeple cami halısı fiyatları evdeki halıların fiyatları ile aynı değildir. Cami halısı fiyatları, kullanıldığı alana göre değişir. Cami gibi ibadethanelerde ortak kullanım alanlarında kullanılan halıların, gün içerisinde birçok farklı insan tarafından kullanılması sebebiyle temiz kalma özelliğine sahip olmalıdır. Cami, mescit ya da evlerde kullanılmak amacıyla cami halısı fiyatları konusunda firmamızdan bilgi alabilirsiniz. 

Cami Halısı Desenleri

Mescit, cami ya da yurt gibi toplu kullanım alanlarında bulunan cami halısı desenleri genellikle sade ve gösterişsizdir. Camilerde kullanılan halılar, camideki çini desenlerine uygun renk ve modelde olmalıdır. Camiyle bir bütünlük oluşturması gereken cami halısı desenleri görsellik açıdan da güzel görünmelidir. Uygun fiyat ve renk seçenekleri ile çeşitli cami halısı desenleri için firmamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Cami Halı Fiyatları 

İbadethaneler ve toplu mekânlar için üretilen ve buralarda kullanılan halılar çok farklı seçenekte satılmaktadır. Cami halı fiyatları konusunda piyasada yer alan tüm halıcılar değerlendirildiğinde, firmamız bir adım öne çakacaktır. Her halının özelliğine göre değişen cami halı fiyatları, uygun fiyatlara firmamızda alıcısını beklemektedir. Uygun cami halı fiyatları için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Cami Halıları

Cami, mescit, yurt, toplantı salonları gibi ortak kullanım alanlarında bulunan halıların çok temiz ve kaliteli olması gerekmektedir. Cami halıları denince akla, genellikle sade ama renkli halılar gelir. En çok tercih edilen model ise seccade şeklinde olan cami halıları desenleridir. Firmamız tarafından mağazalarımızda uygun fiyat seçenekleri ile cami halıları satışı yapılmaktadır. 

Cami Halısı m2 Fiyatı

Toplu ibadet alanlarında kullanılan ve birçok model ve renkte satılan halıların fiyatları büyüklüğüne göre değişmektedir. Cami halısı m2 fiyatı halının hangi üründen yapıldığına göre ve ipin kalitesine göre farklılık göstermektedir. Cami halısı m2 fiyatı ayrıca model ve desene göre de değişebilir. Birçok desene sahip modelleriyle cami ve mescit halısı satışı yapan firmamızdan, cami halısı m2 fiyatı konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Cami Halıları Modelleri

Tüm cami ve mescitlerde üzerinde ibadet etmek amacıyla kullanılan cami halıları modelleri çok farklı şekillerde üretilir. Cami halıları modelleri göz önüne alındığında o cami için abartı olmayan ancak hoş bir görünüme sahip olacak bir halı seçimi yapmak gerekir. En güzel ve kullanışlı cami halıları modelleri firmamızda yer almaktadır.

Cami Halıları Fiyatları

Camilerde kullanılmak üzere cami halısı alırken çok dikkat etmek gerekir. Özellikle halı alırken cami halıları fiyatları göz önünde bulundurulmalıdır. Alınması planlanan cami halısı için tüm mağazalardaki cami halıları fiyatları iyi araştırılmalıdır. Cami halısı satan firmamızdan cami halıları fiyatları konusunda detaylı bilgi almak ve satın almak için mağazamıza bekliyoruz. 

Cami Halıları Desenleri

Cami halıları desenleri denince akla ilk olarak seccade desenli halılar gelmektedir. Cami gibi birçok ibadethane cami halıları desenleri için seccade modelini kullanmaktadır. Birçok farklı cami halıları desenleri uygun fiyat seçenekleri ile firmamız tarafında satışa sunulmaktadır. 

Cami Halıları m2 Fiyatı

Cami halısı alırken halının desenine, modeline ve fiyatına dikkat edilir. Cami halıları m2 fiyatı halının kalitesine göre değişmektedir. Cami gibi toplu kullanım alanlarında yer alan halının kolay temizlenir ve kir tutmaz özelliğe sahip olması gerekir. Anti bakteriyel cami halıları m2 fiyatı diğerlerine göre fazla olabilir. Ancak bu insan sağlığı açısından oldukça önemlidir. Cami halıları m2 fiyatı konusunda detaylı bilgi için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Turkuaz Cami Halısı

Cami halısı üretiminde Avrupa’da lider bir konumda olan Turkuaz Halı; Türkiye ve Avrupa olmak üzere yüzlerce referansa sahiptir. Cami halıları ve yurt halıları ile birlikte çeşitli cami donanımlarına Turkuaz Halı güvencesiyle sahip olabilirsiniz. %100 doğal yün kullanarak ürettiğimiz cami halıları; alev almaz, toz ve kirlere karşı dirençli, anti-bakteriyel özelliği sayesinde bakteri üremesini engeller ve uzun yıllar boyunca dayanıklıdır.

Teklif Alın

Cami Halısı Modelleri

Dört farklı cami halısı modelleri üzerinde üretim yapan Turkuaz Halı; Saflı Cami Halısı, Seccadeli Cami Halısı, Göbekli Cami Halısı ve Naturel Cami Halısı olmak üzere cami halılarını birinci sınıf yün ile kendi fabrikasında üretmektedir. Modern bilgisayarlı halı dokuma tesisi ve uzman ekibiyle birlikte camilere özel çeşitli renk, desen ve ebatlarda ürettiği halıları uygun fiyatlarla sunar.

Cami Halısı Modellerimiz

Saflı Cami Halısı

Saflı cami halısı çeşitleri genellikle büyük camilerde safların karışmaması, aynı zamanda belirli bir düzenin oturtulması için tercih edilen ürünlerden biridir.  

Seccadeli Cami Halısı

Cami halısı denince akla gelen ilk desen seccadeli cami halısı olmuştur. İbadet için gittiğimiz birçok camide karşımıza seccadeli cami halısı çıkar.

Göbekli Cami Halısı

Göbekli cami halısı çeşitleri farklı renklerde ve farklı motiflerde camileri süsleyen ürünlerdir. 

 

Naturel Cami Halısı

Naturel cami halısı, sade bir görünüm isteyenlerin tercih ettiği bir cami halısı çeşidir olup, gri renk tonlarında üretilir. 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Büyük bir çoğunluğu Müslüman bir toplumdan oluşan ülkemizde her tarafta farklı büyüklüklerde mescitler ve camiler bulunmaktadır. Toplu olarak kullanılan bu ibadethanelerin en büyük sorunu genellikle hijyen ve temizliktir. Özellikle ayakkabıların çıkarılarak çoraplarla veya çorapsız olarak girilip kullanıma sokulmakta olan camilerin yer kaplamalarında tercih edilecek olan halıların hassasiyetle üretilmesi gerekmektedir. Bu noktada devreye girmekte olan Turkuaz Halı, çok uzun zamandır camiler için birbirinden farklı tarzlarda ve ebatlarda halı imalatı yapmaktadır.

Cami halısını, evlerde veya işyerlerinde kullanılan halılardan ayıran en büyük özellik ebatlarının çok büyük olmasıdır. Genellikle camilerin mimarisinde kubbeli yapı tercih edildiğinden dolayı birkaç ev büyüklüğünde geniş bir iç hacme sahip olmaktadır. Bundan dolayı camiler için üretilecek olan halıların ebatları standartların üstünde olmak zorundadır. Bu noktada devreye girmekte olan modern üretim tesislerimizdeki devasa büyüklükteki makineler sayesinde istenen metrekarede tek parça halı imalatı yapabilmekteyiz.

Firmamızın üretim yelpazesinde bulunan halıların desenleri ve yapıları müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve zevklerine uygun şekilde geliştirilmektedir. Eğer küçük mahalle mescidi veya camisi tarzındaki mekanlar için halı talep ediliyorsa genellikle ortası göbekli olan ve tek parça olan halılar imalat aşamasına alınmaktadır. Bu gibi halılarda imalat yapılacağında bire bir ölçü alınması gerekmektedir. Bunun için kurumunuzun teknik kadrosu camiye giderek fizibilite çalışmasında bulunup gerekli olan ölçüm işlemlerini sıfır hata payı ile yerine getirmektedir. Ayrıca daha büyük camilerin yer kaplaması olarak genellikle seccadeli dediğimiz cami halıları tercih edilmektedir. Bu tip olan halılar için de yine ölçüm işlemleri yapılıp özellikle cami sütunları ve kirişleri iyi hesaplanıp, maksimum kalitede üretim gerçekleştirilmektedir.

Firmamızın üretim portföyünde bulunan cami halılarına göz atıldığında birbirinden farklı üretim tarzları devreye sokulmaktadır. Eğer camilerde hijyen standartlarının maksimum seviyede olmasını istiyorsanız firmamız tarafından üretilen yün halılar oldukça idealdir. Yün halılarımızda kesinlikle akrilik, elyaf veya tabak yünü dediğimiz malzemeler kullanılmamaktadır. Saf yapak yünü kullanılarak imal edilen halılarımız, tercih edildiğinde Yeni Zelanda yününden de üretilebilmektedir. Tercih edilmiş olan yün türü fabrikaya getirildikten sonra sıcak su ile yıkama işlemi gerçekleştirilip, kurutulmakta ve daha sonra yünün boyanması aşamasına geçilmektedir. Günün boyanmasında oldukça hassas davranmakta olan Turkuaz Halı, ithal edilmiş olan metal kompleks boyalar kullanıp insan ve çevre sağlığına duyarlı ürünlere yönelmektedir. Ayrıca kullanmış olduğumuz yünlerde antikanserojen özellik dikkat çekerken ışık hassasiyeti de oldukça maksimum seviyelerde yer almaktadır. Bu durum halının rengini ve dokusunu aynı zamanda canlı olan formunu uzun süre muhafaza edebilmesini sağlarken güneş ışığı karşısındaki deformasyonun da önüne geçilmektedir.

Kurumumuzun üretim portföyünde yer alan ikinci bir seçenek akrilik halıdır. Akrilik halılar farklı tarzlarda ve kalitelerde imal edilmektedir. Özel kalite halı, süper ekstra, süper çift mekik, mega akrilik ve klasik akrilik gibi farklı alternatif tarzlar ortaya çıkartılmaktadır. Ancak bütün akrilik halılarımızın en önemli özelliği %100 akrilik ipten 3 kat olarak imal edilmesidir. Atkı kısmında Bangladeş jütu kullanılan akrilik halılar dokuma sıklığı 48 tarak olarak yer almaktadır. Oldukça sık olan halılar antibakteriyel bir özellik gösterdiği için küf ve bakteri barındırmamaktadır ki özellikle cami gibi ortak kullanım alanlarında bu oldukça önemli bir özelliktir. Ayrıca imal etmiş olduğumuz halılar yıkamaya müsait bir yapıda olduğundan dolayı formunu çok uzun süre muhafaza edebilmektedir.

Firmamızın üretmiş olduğu yün ve akrilik halılar daha sonra laboratuvar test aşamalarına alınmaktadır. Son derece hassas olan bu test aşamalarının ilki dayanıklılık testi olmaktadır. Butal test dediğimiz uygulama kapsamında 400 bin devirlik tetrapod metodu ile beraber halılarımız dayanıklılık bakımından test edilmektedir. Turkuaz Halı güvencesi ile üretilmiş olan bütün halılar bu testlerden en yüksek değer olan 5’i almaktadır. Bir sonraki test aşamasına geçildiğinde ışık hassasiyeti yine Butal test laboratuvarlarında gözden geçirilmektedir. Üretmiş olduğumuz halılar ışık hassasiyeti testinde %100 oranında mukavemetli çıkmaktadır.

Turkuaz Halı tarafından imal edilmekte olan cami halılarının bütün testlerde bu kadar başarılı olabilmesinin en önemli sebeplerinden birisi dokuma sistemidir. Firmamızdaki modern makineler ile beraber Face To Face yani yüz yüze diye şekillendirilmekte olan halılarda Wilton dokuma sistemi devreye sokulmaktadır. Oldukça sık olan bu dokuma sisteminde ilmek uç sayısı, hav yüksekliği son derece hassas ayarlanmaktadır. Halılarınızın metrekareye düşen ağırlık miktarları göz önüne alındığında ne kadar kaliteli bir şekilde üretildiği daha iyi anlaşılmaktadır. Atkı kalitesinde en kaliteli ipler kullanılırken bütün halılarda ekstra standartlar sağlanmaktadır.

Firmamızın üretmiş olduğu halılarda standart olarak devreye soktuğumuz ölçütlerden birisi güve yemezliktir. Boyama aşamasında son derece modern bir çözüm olarak güve yemezlik işlemi devreye sokulmaktadır. Yapılan uygulama sayesinde halılar güve ve böcek gibi istenmeyen unsurların tahribatına karşı maksimum seviyede kaliteye çıkartılmaktadır. Ayrıca bütün halılarımız için çeşitli işlemler devreye sokularak bazı kaplama unsurlarla beraber küf ve bakteriye karşı da direnç elde edilmektedir. Böylece imal etmiş olduğumuz halılar en zor iklim koşullarında en yoğun kullanılan camilerde dahi toza, bakteriye, halı akarlarına karşı direnç kazanırken güneş ışığı, güve gibi dış unsurlara karşı da teminat altına alınmaktadır.

Gerek akrilik gerekse yün cami halıları üretim kalitesi ile defalarca kere yıkansa bile rengini de dokusunu da muhafaza edebilmektedir. Cami halılarında bu oldukça önemli bir özellik olarak ön plana çıkarken alev almazlık gibi çeşitli sertifikalarla halılar donatılarak güvenlik açısından da hiçbir açık bırakılmamaktadır.

Scroll to Top
Scroll to Top

hack forum hack forum hacklink hacklink panel cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı saricahali.com.tr cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı evden eve nakliyat ofis taşıma seo hizmeti Onwin yagnatourism.com Tatil Marmaris Marmaris casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom eloboost vds Bahis Siteleri Diyarbet onwin onwin tronscan google.com.tr
hack forum hack forum hacklink hacklink panel cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı saricahali.com.tr cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı evden eve nakliyat ofis taşıma seo hizmeti Onwin yagnatourism.com Tatil Marmaris Marmaris casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom eloboost vds Bahis Siteleri Diyarbet onwin onwin tronscan google.com.tr
Hacklink panel Hacklink panel Hacklink panel
hacklink panel hacklink al hacklink sollet hdxvipizle tarafbet Jojobet vbet terea sigara marsbahis
Deneme bonusu Deneme Bonusu veren siteler casibom
Bahis Siteleri Bahis Siteleri
Betturkey Betturkey Betturkey Betturkey
ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino
Betist
Onwin Onwin Onwin Onwin Onwin
?
Sahabet Sahabet Sahabet Sahabet Sahabet Sahabet Sahabet Sahabet Sahabet
Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet
Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet
vbet
file upload
xslot xslot xslot xslot xslot xslot xslot xslot xslot xslot xslot xslot xslot xslot xslot xslot xslot
 
hack forum hack forum hacklink hacklink panel cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı saricahali.com.tr cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı evden eve nakliyat ofis taşıma seo hizmeti Onwin yagnatourism.com Tatil Marmaris Marmaris casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom eloboost vds Bahis Siteleri Diyarbet onwin onwin tronscan google.com.tr
hack forum hack forum hacklink hacklink panel cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı saricahali.com.tr cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı evden eve nakliyat ofis taşıma seo hizmeti Onwin yagnatourism.com Tatil Marmaris Marmaris casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom eloboost vds Bahis Siteleri Diyarbet onwin onwin tronscan google.com.tr
Hacklink panel Hacklink panel Hacklink panel
hacklink panel hacklink al hacklink sollet hdxvipizle tarafbet Jojobet vbet terea sigara marsbahis
Deneme bonusu Deneme Bonusu veren siteler casibom
Bahis Siteleri Bahis Siteleri
Betturkey Betturkey Betturkey Betturkey
ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino
Betist
Onwin Onwin Onwin Onwin Onwin
?
Sahabet Sahabet Sahabet Sahabet Sahabet Sahabet Sahabet Sahabet Sahabet
Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet
Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet
vbet
file upload
xslot xslot xslot xslot xslot xslot xslot xslot xslot xslot xslot xslot xslot xslot xslot xslot xslot
hack forum hacklink panel hacklink hacklink cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı saricahali.com.tr cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami avizesi cami avizesi cami süpürgesi cami süpürgesi cami ısıtma cami ısıtma evden eve nakliyat ofis taşıma seo hizmeti cami halısı mersin temizlik şirketi Dedektör Ekranlı Dedektör Vds Sunucu cami halısı mersin temizlik şirketi Dedektör Ekranlı Dedektör Web Tasarım Onwin Rulet Casino Slot Oyna Bahigo 1xbet Deneme bonusu Bahis siteleri Maç özetleri Bahsegel Canlı Casino Siteleri Sweet Bonanza Blackjack Casino Rulet Oyna Canlı Casino takipçi satın al exeboost.com smm panel santenette.com yagnatourism.com tatilmoni.com vds sunucu google.com.tr
Casibom Casibom Casibom Casibom Casibom Casibom Casibom Casibom Casibom Casibom Casibom Casibom Casibom Casibom Casibom Casibom Casibom Casibom Casibom Casibom Casibom Casibom Royalbet Betist Ramobet Bahis Forum Betandyou Madridbet onwin
Deneme bonusu Deneme Bonusu veren siteler