Cami Halısı Modelleri

Cami halısı modelleri arasında en fazla tercih edilenler seccadeli,  kendinden saflı  ve göbekli cami halısı desenleridir. Aynı zamanda her camiye uygun olacak şekilde düz renkli olan cami halısı seçenekleri de yine en çok tercih edilenler arasında yer alır. 

Bu modeller çok fazla detaya inmeden sadece kişinin ibadet ederken kendi alanını belirlemesi aynı zamanda cami içerisinde ibadet edecek kişilerin sayısını da belirlemek amaçlı yapılan bir işlemdir. Kolay takılabilen aynı zamanda istenildiği zaman sökülebilen ürünler olduğundan dolayı rahat bir kullanım sağlar. 

Plugs

Göbekli Cami Halısı

Göbekli cami halısı çeşitleri farklı renklerde ve farklı motiflerde camileri süsleyen ürünlerdir.  Bu ürünler halının serileceği alanın büyüklüğüne bağlı olacak şekilde dış kısımlarında desenlendirilmesi ile de kullanılabilecek ürünlerdir.  Genellikle düz renk olarak üretilen ve tam caminin ortasına denk gelecek şekilde tezhip sanatı ile süslenmiş olan desenler tüm camileri uhrevi bir ortam oluşturulması adına yardımcı olacaktır.  Aynı zamanda kendi içerisinde bulunan desenler sayesinde de yine camiye uygunluk açısından tercih edilebilmesi mümkündür. 

Yüzlerce göbekli cami halısı çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitler  tezhip sanatının yanı sıra el ile yapılabilecek farklı motiflerde olabilmektedir. Aynı zamanda özel üretim olarak da tercih edilen göbekli cami halısı  çeşitleri, mavi, kırmızı, bordo, yeşil  ve mor olarak da tercih edilebilmektedir. 

Büyük camilerde daha çok kullanılan göbekli cami halısı motifleri bir noktaya odak noktası haline getirmektedir.  Genellikle ders verilen camiler içerisinde  sıklıkla kullanılan ürünlerdir.  Aynı zamanda göbekli cami halısı çeşitleri her metrekareye uygun olacak şekilde özel olarak ölçülerek üretilen ürünler olduğu için istenilen tüm şekillerde kullanılabilinecek cami halısı modelleri olmaktadır.

Saflı Cami Halısı

Saflı cami halısı çeşitleri  genellikle büyük camilerde lafların karışmaması aynı zamanda belirli bir düzenin oturtulması için tercih edilen ürünlerden biridir.  Farklı renklerde ve modellerde üretilebilen aynı zamanda özel üretim olarak da satın alınabilecek olan saflı cami halısı modelleri,  kendi içerisinde bulunan desenleri sayesinde de kullanışlı bir ürün olarak piyasa içerisinde satılan ürünlerdir. 

Saflı cami halısı  çeşitleri halı üzerinde bulunan düz bir çizgi ile belirgin hale getirilmesi ile sağlanmaktadır. Bu çizgiler tezhip sanatı ile de sağlanabilir aynı zamanda düz bir motif ile de yapılabilecek türden ürünler olmaktadır. 

Bu ürünler caminin bir ucundan öbür ucuna kadar çizgi çizilmesini sağlar. Aynı zamanda  içeride ibadet eden kişilerin düzgün bir sıra kurarak ibadet etmelerini sağlamaya yardımcı olmaktadır. Bu ürünler genellikle caminin iç mimarisiyle uygun olacak şekilde renklendirilir ve motiflendirilmektedir. 

Fiyat olarak diğer halılar ile aynı oranda ücretlendirilmektedir. Kaliteleri bakımından da yine diğer cami halıları gibi uzun seneler boyunca kullanım yapılabilecek türden ürünlerdir. Kolay temizlenebilir.  Hem  ıslak hem de kuru olacak şekilde belirli aralıklarda temizlenmesi yeterli olmaktadır.

Seccadeli Cami Halısı

Seccadeli cami halısı  çeşitleri, safların daha sıkı tutulabilmesi aynı zamanda ibadet eden kişinin alanı belirlemesi için camiler tarafından tercih edilen motiflerdir. Caminin bir ucundan öteki ucuna kadar sıralı şekilde seccadeli cami halısı motifleri kullanılabilir. 

Caminin iç mimarisi ne bağlı olacak şekilde aynı zamanda fiyatlandırma olarak da uygun olması durumunda istenilen renk ve desenlerde tercih edilebilir. Kaliteli ve uygun fiyatlı olarak piyasaya içerisinde tüketicileri ile buluştular seccadeli cami halısı  çeşitleri,  seccade olarak kullanılacak halının tezhip sanatı ile motifler indirilmesi ile birlikte satın alınabilecek ürünlerdir. Her metrekare uzun olacak şekilde kesilip şekillendirilebilir.

Firmamız tüm cami halısı ve aynı zamanda yurt halıları içerisinde uygun fiyatlı olarak satış işlemi yapan şirketlerden biridir.  Aynı zamanda özel üretim yaparak da yine her zevke uygun olacak şekilde cami halısı modellerini tüketicisi ile buluşturmaktadır. 

İhtiyacınız olan tüm cami halısı modellerine  internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda özel üretim yapmak istemeniz durumunda firmamızdan destek alabilir, istediğiniz şekilde üretim yapılmasını sağlayabilirsiniz. 

Göbekli Cami Halısı Modelleri

Model No: TH 3010

Model No: TH 3020

Model No: TH 3030

Model No: TH 3040

Saflı Cami Halısı Modelleri

Model No: TH 1010

Model No: TH 1020

Model No: TH 1030

Model No: TH 1040

Seccadeli Cami Halısı Modelleri

Model No: TH 2010

Model No: TH 2020

Model No: TH 2030

Model No: TH 2040