Hakkımızda

Bizi Arayın

Turkuaz Cami Halısı

Firmamız uzun senelerdir cami halısı ve benzeri ürünlerin üretimi ve satışı konusunda tüm vatandaşlarımıza yardımcı olmaktadır. Cami halısı üretimi ve monte edilmesi konusunda eğitim görmüş ve uzmanlaşmış olan çalışma arkadaşlarımız ile tüm Türkiye geneline cami halısı çeşitlerini teslim etmekteyiz.

Tüm modellerimiz kişiye özel renk ve seçenekler ile üretilerek satılmaktadır. Aynı zamanda özel üretim ve motif seçenekleri sayesinde de eşsiz güzellikteki cami halısı modellerine yine firmamız aracılığı ile sahip olmak mümkündür.

Uzun seneler boyunca kullanılacak aynı zamanda herhangi bir sorun yaşamadan ibadethaneleri güzelleştirecek ürünlerden biri olan cami halısı çeşitleri, her caminin boyutlarına uygun olarak kesilerek şekillendirilmektedir.

Kendinden desenli, seccadeli, kendinden saflı ve göbekli olan modellerimiz ile tüm piyasa içerisinde cami halısı arayanların taleplerini hızlı ve güvenilir şekilde karşılamaktayız. Bu ürünler kolay temizlenebilen aynı zamanda dönem dönem bakımlarının yapıldığı kullanışlı halı modelleridir.

Yapmış olduğumuz çalışmalar doğrultusunda hedeflerimizi daha ileriye taşıyarak, daha kurumsal, daha hızlı ve daha çalışkan olan ekiplerimiz ile birlikte tüm Dünya üzerinde hizmet vermek için çabalamaktayız.

Ürünlerimiz 1. sınıf kalitede üretilen ürünler olup, her türlü küf, mantar, leke, kir ve pasa dayanıklı olacak şekilde imal edilmektedir. Tüm satın alınan ürünler 1 gün içerisinde adrese gelinerek başarılı şekilde montajı yapılmaktadır. Tüm ürünlerimiz firmamız tarafından garanti kapsamı altında tüketicileri ile buluşturulmaktadır.