Otel Halısı

Otellerde genellikle tüm koridorun ve oda içlerinin halı ile kaplı olması istenir. Haliyle halı seçiminde dikkatli olunmasında fayda vardır. Otel halısı fiyatları kullanılan halının büyüklüğüne göre ve kalitesine göre değişecektir. Otel odalarında ve koridorlarda iyi bir şekilde ölçü alınması önem taşır.

Otel halı fiyatları için otelin ölçüleri hesaplanmalıdır. Otellerde genellikle duvardan duvara halı istenir. Yani bazı otellerde merdivenler de dâhil olmak üzere tüm iç mekan halı ile kaplanır. Bu nedenle detaylı ve dikkatli bir ölçüm yapılmalıdır. Otel halı fiyatları genel olarak uygun aralıktadır. Ancak tercih edilen halının iplik özelliklerine göre fiyatta bir miktar artış gözlenebilir.

Otel Halı Fiyatları

Otel halısı modelleri birbirinden farklı renk ve desenlere sahiptir. Bu modellerdeki farklılıklar fiyat farklılığına da sebep olur. İplik kalitesi de fiyat üzerinde belirleyici bir unsurdur. Otel halısı modelleri seçiminde tercih genellikle kolay temizlenen modellerden yana olacaktır.

Otel Halısı Modelleri

Otel halısı desenleri modeli belirleyen ana unsurdur. Ayrıca iplik dokusu ve halının büyüklüğü de model için belirleyicidir. Otel halısı m2 fiyatı özellikle modele göre değişir. Ölçümler iyi bir şekilde yapıldıktan sonra toplam fiyat almak daha sağlıklı olacaktır. Otel halıları için tercih edilen modeller genellikle sakinliği ve dinginliği çağrıştıran modellerdir.

Otel Halısı Desenleri

Otel halısı desenleri odalarda ve koridorlarda aynı olarak tercih edilebilir ya da farklı desenler öne çıkabilir. Otel girişinde daha canlı renklere ve iddialı desenlere yer verilirken, otel odalarında genellikle sakin desenlere yönelinir. Otel halısı desenleri için farklı modeller bulunur. Bu modeller arasından seçim yapılarak otel dekorasyonu güzel bir şekilde tamamlanabilir.

Otel Halıları Fiyatları

Otel halıları fiyatları kullanılan malzemeye göre değişir. Ayrıca daha detaylı olarak otel halıları fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olmak için otelin ölçüsünü bilmek iyi olacaktır.

Otel halıları fiyatları belirlenirken m2 hesabı yapılır. Tüm zeminin kaplanması otellerde önemli bir husustur.

Otel Halıları Modelleri

Otel halıları modelleri kullanılan renk ve desene göre değişir. Genellikleri otel halıları modelleri için akrilik iplik tercih edilir. Renklerde ise sakin ve yumuşak tonlar daha iyi duracaktır. Otel halıları modelleri tek tip olacağı gibi koridorda ve odalarda farklı da olabilir.

Otel Halıları Desenleri

Otel halıları desenleri için farklı alternatifler bulunur. Otelin genel dekorasyonuna göre otel halıları desenleri konusunda seçim yapılabilir. Otelin konsepti bu arada önem taşır. Otel halıları desenleri için küçük motifler kullanılabilir.

Otel Halıları m2 Fiyatı

Otel halıları m2 fiyatı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız cami halısı yanında otel halısı satışı da yapar. Otel halıları m2 fiyatı bilgisini aldıktan sonra model konusunda seçim yapabilirsiniz. Firmamızdan otel halıları m2 fiyatı bilgisi alabilir ve halı siparişi verebilirsiniz.