Yurt Halısı

Öğrencilerin sürekli kaldığı yer olan yurtların ortak kullanım alanları gün içerisinde farklı öğrenciler tarafından çok kullanıldığı için sağlık açısından her zaman temiz olmak zorundadır. Yurt halısı almak isteyenler, firmamızın sattığı halılara bakıp onları satın alabilirler. 

Yurt halıları evlerde kullanılan halılardan biraz farklı özelliklere sahiptir. Yurt halısı fiyatları da evde kullanılan halıların fiyatlarından farklıdır. Öğrenci yurtlarında kullanılan halılar çok uygun fiyatlara satılmaktadır. Yurt halısı fiyatları, yurtlarda hangi amaçla kullanıldığına göre değişir. Yurtlarda ortak kullanım alanlarında serili halıların, birçok öğrenci tarafından kullanılması sebebiyle temiz olmalıdır. Uygun yurt halısı fiyatları ile firmamızdan halı satın alabilirsiniz. 

Yurt Halısı Modelleri

Öğrenci yurtlarında kullanılan halılar birçok renk ve modelde satışa sunulmaktadır. Yurt halısı modelleri denince akla birçok seçenek gelmektedir. Yurt halısı dendiğinde aklımıza, uzun süre dayanıklı, kir tutmaz ve kolay temizlenir yurt halısı modelleri gelmektedir. Öğrenci yurtlarında kullanılan bu halılar konusunda güzel yurt halısı modelleri bulunan firmamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Yurt Halısı Desenleri

Kız ve erkek öğrenci yurtlarında kullanılan yurt halısı desenleri genellikle sade şeklindedir. Yurtlarda kullanılan halılar, yurdun içindeki yapıya uygun olmalıdır. Yurttaki diğer eşyalarla uyumlu yurt halısı desenleri görsellik açısından yurtları daha cazip gösterecektir. Firmamız da uygun fiyat ve renk seçenekleri ile çeşitli yurt halısı desenleri ile yurt halısı satışı yapmaktadır. 

Yurt Halısı M2 Fiyatı

Kız ve erkek öğrenci yurtlarında kullanılan ve birçok modelde satılan halılar, metrekaresine göre fiyatlara sahiptir. Yurt halısı m2 fiyatı halının özelliklerine ve ham maddesine göre değişmektedir. Yurt halısı m2 fiyatı konusunda farklılığa yol açan diğer bir etmen de halının desen ve modelidir. Birçok desene sahip modelleriyle öğrenci halısı satışı yapan firmamız, uygun yurt halısı m2 fiyatı ile çok cazip olmaktadır. 

Yurt Halıları

Erkek ve kız öğrenci yurtlarında kullanılan halıların çok temiz ve kaliteli olması gerekmektedir. Yurt halıları denince akla, genellikle sade ama renkli halılar gelir. Halı modelleri kız ve erkek öğrenci yurduna göre değişmektedir. Kız yurtlarında kızlara göre renkte halılar, erkek yurtlarında erkeklere göre renkte halılar kullanılır. Renk dışında birçok model ve seçenek sunulan yurt halıları, özellikle son dönemde oldukça güzel ve kaliteli seçeneklere sahip olmuştur. Firmamız, uygun fiyat seçenekleri ile yurt halıları satışı yapmaktadır. 

Yurt Halıları Fiyatları

Öğrenci yurtlarında kullanılmak üzere yurt halısı alırken çok dikkatli olunmalıdır. Ayrıca halı alırken yurt halıları fiyatları da detaylı bir şekilde araştırılmalıdır. Alınması planlanan yurt halısı için uygun olan yurt halıları fiyatları da göz önüne alınmalıdır. Yurt halısı satan firmamızdan yurt halıları fiyatları konusunda detaylı bilgi için firmamıza başvuru yapabilirsiniz.

Yurt Halıları Modelleri

Öğrencilere hizmet vermek amacıyla kullanılan ve temizliğine çok dikkat edilmesi gereken yurt halıları modelleri farklı seçeneklere sahiptir. Yurt halıları modelleri göz önüne alındığında o yurt için abartı olmayan ve anti bakteriyel özelliğe sahip bir halı seçimi daha doğru olacaktır. En güzel ve kullanışlı yurt halıları modelleri firmamızda yer almaktadır, satın almak için firmamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Yurt Halıları Desenleri

Yurt halıları desenleri denince akla ilk olarak sade halı çeşitleri gelmektedir. Birçok kız ve erkek yurdu sade ve tek renk yurt halıları desenleri kullanmaktadır. Yurt halısı seçerken dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta yurttaki diğer eşyalarla uyumlu olmasıdır. Birçok farklı yurt halıları desenleri ve uygun fiyat seçenekleri ile firmamız aracılığıyla yurt halısı satın alabilirsiniz. 

Yurt Halıları m2 Fiyatı

Yurt halısı alırken halının desenine, modeline dikkat edilir. Dikkat edilmesi gereken en önemli parametre ise halının kalitesidir. Yurt halıları m2 fiyatı da halının kalitesine göre değişmektedir. Ayrıca yurt halısının kolay temizlenir ve kir tutmaz özelliğe sahip olması gerekir. Kir tutmaz yurt halıları m2 fiyatı diğerlerine göre biraz farklılık gösterebilir. Firmamız bünyesinde satılan yurt halıları m2 fiyatı konusunda detaylı bilgi için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.