Turkuaz Cami Halısı 100/100 yün ve akrilik cami halısı özel tasarım 1 haftada teslimat uygun fiyat ve 12 taksit
  • E-Posta Adresimiz
    info@turkuazcamihalisi.com
  • Telefon
    02364624222

Biz Kimiz

SAFLI CAMİ HALISI

Saflı cami halısı kategorisinde yer alan GH 1010 modelimiz cemaate saf tutmasında kolaylık sağlıyor, cami halısı 'na verilen çizgiler sayesinde safların düzgün oluşturulması kolaylıkla sağşanabildiğinden dolayı bu cami halısı modelleri bu güne kadar bir çok büyük camiler tarafından tercih edilmiştir.

SECCADELİ CAMİ HALISI

Seccadeli cami halısı kategorisinde yer alan GH 2010 modelimiz cemaate kolaylık sağlıyor, seccade desenlerinden seçilen bu cami halısı modeli bu güne kadar bir çok büyük camiler tarafından tercih edilmiştir.

GÖBEKLİ CAMİ HALISI

Göbekli cami halısı kategorisinde yer alan 3010 modelimiz çok tercih ediliyor, orta alanda bulunan desenler sayesinde şık bir görünüm sağlayan bu cami halısı modeli bu güne kadar bir çok cami tarafından tercih edilmiştir.

NATUREL CAMİ HALISI

Naturel cami halısı kategorisinde yer alan GH 4010 modelimiz camilerimizi süslüyor, sade renklerden seçilen bu cami halısı modeli bu güne kadar bir çok cami tarafından tercih edilmiştir.

Turkuaz Planning

Turkuaz cami halısı kategorisinde yer alan GH 4010 modelimiz camilerimizi süslüyor, sade renklerden seçilen bu cami halısı modeli bu güne kadar bir çok cami tarafından tercih edilmiştir.

Kurs Cami Halısı

Kurs halısı kategorisinde yer alan GH 4010 modelimiz camilerimizi süslüyor, sade renklerden seçilen bu cami halısı modeli bu güne kadar bir çok cami tarafından tercih edilmiştir.

Bize Mesaj Bırakın

Gönder