Seccadeli Cami Halısı

Seccadeli cami halısı  çeşitleri, safların daha sıkı tutulabilmesi aynı zamanda ibadet eden kişinin alanı belirlemesi için camiler tarafından tercih edilen motiflerdir. Caminin bir ucundan öteki ucuna kadar sıralı şekilde seccadeli cami halısı motifleri kullanılabilir. 

Caminin iç mimarisi ne bağlı olacak şekilde aynı zamanda fiyatlandırma olarak da uygun olması durumunda istenilen renk ve desenlerde tercih edilebilir. Kaliteli ve uygun fiyatlı olarak piyasaya içerisinde tüketicileri ile buluştular seccadeli cami halısı  çeşitleri,  seccade olarak kullanılacak halının tezhip sanatı ile motifler indirilmesi ile birlikte satın alınabilecek ürünlerdir. Her metrekare uzun olacak şekilde kesilip şekillendirilebilir.

Firmamız tüm cami halısı ve aynı zamanda yurt halıları içerisinde uygun fiyatlı olarak satış işlemi yapan şirketlerden biridir.  Aynı zamanda özel üretim yaparak da yine her zevke uygun olacak şekilde cami halısı modellerini tüketicisi ile buluşturmaktadır. 

İhtiyacınız olan tüm cami halısı modellerine  internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda özel üretim yapmak istemeniz durumunda firmamızdan destek alabilir, istediğiniz şekilde üretim yapılmasını sağlayabilirsiniz. 

Seccadeli Cami Halısı Modelleri

Model No: TH 2010
Model No: TH 2020
Model No: TH 2030
Model No: TH 2040